... děláme šperky více než 20 let

Snubní prsteny z bílého zlata

Výběr snubních prstenů je nelehká záležitost. V dnešní době prakticky neomezených možností vyžaduje hodně času. Pokud považujete klasické žluté zlato za retro záležitost, ale zároveň chcete váhu tak důležitého rozhodnutí jako je vstup do manželství podpořit šperkem z drahého kovu, je pro vás bílé zlato ideální volbou.

Elegantní vzhled a nenápadná barva podtrhují tradiční i moderní design prstenů. Materiál, se kterým pracujeme, je 14ti karátové bílé zlato, které zpracováváme ručně.

Nabízíme katalogové provedení, ale nejsme rigidní. Není tedy problém změnit šířku, sílu ani barevnou kombinaci a způsob matování. Chceme vám maximálně vyjít vstříc, abyste si odnesli šperk, který splňuje vaše představy do puntíku.

Snubní prsteny na míru

Proto pro nás není problém vyrobit snubní prsteny  z bílého zlata podle vašeho vlastního návrhu, na míru. Snubní prsteny nemusí být úplně stejné, dámskou variantu lze osadit kameny. Ať už diamanty, které pochopitelně dodáváme i s certifikátem pravosti, nebo kubickými zirkony, které jsou na první pohled od diamantů k nerozeznání.

Osobní ráz dodá vašim prstenům rytina z vnitřní strany. Na vaše přání vyryjeme jména, datum nebo cokoli, co si budete přát, aby byly vaše snubní prsteny originální a výjimečné.

Navštivte naše zlatnictví a prohlédněte si nabídku snubních prstýnků z bílého zlata na vlastní oči. Často se stává, že v reálu šperk vypadá úplně jinak, než na fotografii. Také zkouška prstenu může odhalit slabá místa, jako je třeba příliš vystouplý kámen nebo zbytečně široký prsten, který na prsteníčku spíše překáží.

Kontaktujte nás

Náš odborný personál vám s výběrem pomůže a postará se o profesionální změření velikosti pro výrobu vašich prstenů. Rádi přispějeme svou prací k perfektnímu průběhu vašeho svatebního dne.