... děláme šperky více než 20 let

Snubní prsteny z červeného zlata

Milí snoubenci, blíží se Váš svatební den? Vybíráte, jakým šperkem posvětíte svoji lásku? Doporučujeme Vám snubní prsteny z červeného zlata. Červené zlato je v současnosti velice moderní a přitom elegantní. Ve svatební den slíbíte svému partnerovi, že společně krok za krokem projdete životní cestou a Váš vztah bude při té cestě nadějí pro dobré konce. Budeme rádi, když Vám k tomu budou naše zlaté snubní prsteny svědčit.

Svatební prsten je důkazem Vašeho vzájemného citu, při samotném obřadu bude plnit funkci nejvyšší.  Po něm přijde svatební polibek. A dál už Vám bude zlatý snubní prsten po celý život připomínat pouto Vaší lásky. Nejde tedy jen o Váš velký den, ale snubní prsten Vám bude ozdobou i při každodenní práci a povinnostech. Vybírejte z naší široké nabídky snubních prstenů z červeného zlata citlivě. Sami se rozhodnete, jaké vzory či barevné kombinace si zvolíte. Také ozdoba v podobě kamene je Vaší volbou při výběru snubního prstenu.

Přejeme Vám, aby Vaše láska byla stále tak pevná a stálá, a Vaše partnerství sedělo pěkně na míru, jako Vám přizpůsobíme naše snubní prsteny.

Můžeme Vám slíbit, že naše zlaté snubní prsteny zůstanou dlouhá léta půvabné a budou Vás krášlit i při Vaší zlaté svatbě! Hodně štěstí!