... děláme šperky více než 20 let

Jak si zabalit šperky na cesty

Při balení na cesty si ženy volí také mezi svými doplňky a šperky. Je pro ně důležité, umět si šperky správně zabalit. Začněte tím, že si zvolíte, které šperky jsou příliš drahé, ať už z finanční stránky, nebo emocionální, abyste zbytečně neriskovaly jejich ztrátu a zanechejte je v bezpečí domova.

Šperky je možné nechat si pojistit

Při balení na cestu, na dovolenou, se chce každá žena líbit a užívat si nové outfity. K modernímu oblečení se hodí jako doplňky náušnice, náramky i přívěsky i prsteny. Jejich případná ztráta by pro každého byla velmi nepříjemná, obzvlášť pokud by šlo o zásnubní nebo snubní šperky. Pro tyto případy je možné nechat si šperky pojistit.

Nejvhodnější je pořídit si šperkovnici

Šperky je vhodné zabalit do příručního zavazadla a mít jej stále u sebe. V hotelu je možné nechat šperky uložit do sejfu. Samotné zabalení je možné promyslet, abyste zamezili jejich zničení při cestě. Nejvhodnější je pořídit si šperkovnici, což je speciální kufřík přímo na šperky. Šperkovnice nabízí zajištění pořádku po celou cestu. Proti zamotání řetízků je možné použít trik s brčkem na pití, protáhnete jím řetízek a zapnete. Brčka s řetízky je možné uskladnit v pouzdře na kartáček. Na převoz náušnic je vhodné použit věrnostní kartu z obchodu, propíchnete do ní dírky a náušnice protáhnete. Další tip je také užití knoflíků, kde se do dírek prostrčí náušnice bezpečně a neztratíte tak ani jednu z páru.

Použít lze i krabičku na léky

Vhodnou krabičkou jsou také krabičky na prášky, které jsou rozdělené do přihrádek podle počtu dní, a je možné je použít na menší šperky. Použít je také snadné malé sáčky, které se dají uschovat do větší taštičky.

Ať už si tedy vyberete jakékoliv svoje oblíbené kousky ze šperkovnice, abyste byla se svým outfitem spokojená, nezapomeňte na bezpečný převoz svých šperků. Fotky z dovolené i pěkné vzpomínky si tak uchováte bez zbytečných ztrát.