... děláme šperky více než 20 let

Náušnice na míru

Máte svou jasnou představu o dokonalém šperku, ale ne a ne jej nalézt mezi těmi sériově vyráběnými? Anebo chcete pořídit bižuterii někomu mimořádnému, a proto jej chcete nechat vyrobit speciálně pro něj?

Náušnice na míru

Nic není nemožné a například náušnice na míru jsou mezi lidmi velmi populární. Každý má totiž v oblibě něco jiného – někdo miluje jemné provedení, jiný si potrpí na luxusním vzhledu. Ať tak či tak, každý je jedinečný a s tím souvisí i vzhled (tvar, velikost, či odstín) jeho uší. Aby se vše mohlo krásně propojit – představa, anatomické vlastnosti i odstíny, je záhodno nechat si takové dokonale sedící náušnice vyrobit.

Zlaté náušnice by měly podtrhávat osobnost i krásu ženy. Jejich provedení na míru to nádherně umožňuje, protože zlatník může vyhovět vaší představě, abyste mohli nakonec odejít spokojení.

Vyrobíme i náušnice do sady k prstenu

Chcete dokonale sladit prsten a doplňky? Je možné vyrobit náušnice do sadyprstenu. Stačí jej přinést. Společně se domluvíme na návrhu, který bude perfektně sladěný právě s prstenem. Vše dohromady bude tvořit celek, který bude velmi lahodit oku.