... děláme šperky více než 20 let

Zásnubní prsteny, s diamantem, zirkonem z bílého, žlutého i červeného zlata

Prohlédněte si náš katalog zásnubních prstenů s diamanty. Nebo se přijďte osobně podívat do našeho zlatnictví v Brně.

Zásnubní prsteny s diamantem ze žlutého a bílého zlata

Všechny vzory zásnubních prstenů v našem katalogu si můžete na živo prohlédnout v našem zlatnictví v Brně. Stejně tak, jako snubní prsteny, vyrábíme i zásnubní prsteny na zakázku. Zásnubní prsteny jsou vyráběny metodou vakuového lití do ztraceného vosku, následně jsou odlitky ručně opracovány a jsou do nich rovněž ručně zasazovány kameny. Na kvalitu zasazení velmi dbáme, aby kameny nevypadávaly ani při nošení nezachytávaly. Také design zásnubních prstenů je navržen tak, aby byl nejen zajímavý, ale aby prsteny nebyly příliš vysoké a byly především praktické na nošení. Vyrábíme je také tak, aby bylo následně možné upravit velikost, která se často přesně netrefí.

Ceny zásnubních prstenů jsou pro Vás výhodné přímo od výrobce, součástí ceny nejsou ale následné úpravy velikostí, obvyklá cena za zvětšení nebo zmenšení zásnubních prstenů u nás vyrobených o pár čísel je 500,-. V nabídce jsou zásnubní prsteny s diamantem i prsteny se zirkonem. Doba dodání prstýnků je asi 14 dní.

Zásnubní prstýnek 'na zkoušku'

Máme řešení pro pány, kteří mají obavy, jestli se trefí s výběrem zásnubního prstenu do vkusu své snoubenky. Nebo nechtějí čekat na jeho zhotovení. Nabízíme Vám možnost zapůjčení kteréhokoliv prstenu z našeho vzorníku (proti záloze). Vaše milá si pak už může sama dodatečně vybrat ten správný zásnubní prstýnek podle svých představ.