... děláme šperky více než 20 let

Zlaté snubní prsteny. Bílé, žluté a červené zlato.

Výroba snubních prstenů ze zlata s diamantem či zirkonem. Podívejte se na nabídku luxusních, ale levných snubních prstenů.

Snubní prsteny z bílého, žlutého a červeného zlata

Snubní prsteny vyrábíme ze 14 karátového zlata, které se hodí nejlépe pro výrobu šperků. Vybrat si je můžete ve žlutém, bílém a v červeném provedení nebo jejich kombinaci.

Katalog obsahuje jak luxusní snubní prsteny, tak i levné svatební prstýnky. Všechny modely prstenů si u nás můžete prohlédnout a vyzkoušet. Protože jsme výrobci, zhotovíme Vám luxusní zlaté prsteny a prstýnky i za levné ceny.Ceny všech snubních prstenů jsou v katalogu uvedeny vždy za pár.

Snubní prsteny na míru

Veškeré parametry svatebních prstýnků všech vzorů, jako je šířka, síla, barevná kombinace, velikost a počet kamenů, způsob matování dokážeme měnit podle Vašich představ. Jednotlivé modely prstenů lze různě kombinovat mezi sebou, můžete také uplatnit svou vlastní fantazii. Nekonečná variabilita zlatých snubních prstýnků je možná jen díky tomu, že jde výhradně o naši ruční práci. Uvedené ceny jsou v provedení snubní prsten se zirkony. Všechny lze však vyrobit i jako diamantové snubní prsteny či zásnubní prsteny.