... děláme šperky více než 20 let

Snubní prstýnky na míru

Hledáte dokonalé snubní prsteny, které splní všechny vaše představy? Neztrácejte čas hledáním a nechte si je vyrobit přímo na zakázku. Zabýváme se výrobou originálních a vysoce kvalitních snubních prstenů na míru.

Subní prsteny vyrobíme na míru dle vašich představ

Svatební prsteny vyrábíme převážně ručně a dokážeme je přizpůsobit vašim přesným požadavkům. Ať už se jedná o barevnou kombinaci, šířku, povrchovou úpravu, rytinu či osazení drahými kameny, díky našim dlouholetým zkušenostem uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky.

Prsteny vám můžeme vyrobit také s vámi přineseného zlomkového zlata. Cenu kovu vám následně z celkové ceny prstenu odečteme.

Navštivte nás v našem zlatnictví v Brně

Navštivte naši prodejnu a nechte se inspirovat již připravenými modely prstenů - svatební prstýnky máme z bílého zlata, žlutého zlata i červeného zlata. Náš personál vám dokáže s výběrem šperku poradit a vymyslet ideální provedení, které vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Nebuďte k výběru vašich prstýnků lhostejní. Nezapomínejte na to, že snubní prsten je symbolem, který bude vaši lásku stvrzovat do konce života.